KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16284151
nr 1628 4151
Gunnar Pettersson
(f. 1947), Sverige
"Havsörnar". Signerad, Utställd på: Höganäs museum 1984 & Naturhistoriska museet Göteborg 1984. Akvarell, bildmått: 49x71 cm, yttermått inklusive ram: 65x87 cm
Gunnar Pettersson, svensk målare född 1947.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:34:32
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor